inst new   lookbook

 

logo czarne male

STREET

#139 BLOG O MODZIE MĘSKIEJ/ MEN's FASHION BLOG

C3

Choć jestem zwolennikiem koloru, sam nie raz wybiore #totallook. Tym razem padło na czerń, bo w takich zestawach jest najbezpieczniej pomimo tego, iż czerń czerni nie równa. Oczywiście nie byłbym sobą gdyby mój zestaw nie zawierał jakiegoś charakterystycznego elementu.

#135 BLOG O MODZIE MĘSKIEJ/ MEN's FASHION BLOG

1

Latem królował styl boho. Doskonale sprawdził się na festiwalach, plażach a także w miejskiej dżungli. Trend ten wpisał się również w kolekcje jesienno-zimowe co wykorzystała ZARY i wiele innych marek. Jednym z takich poczyniań projektantów jest właśnie moja kurtka.

#133 BLOG O MODZIE MĘSKIEJ/ MEN's FASHION BLOG

m7

Kolejna streetowa stylizacja w której hitem na pewno są złote buty. Niemal stanąłem na głowie żeby je zdobyć. Pochodzą one z amerykańskiej strony, która do Polski towaru nie wysyła. Stałem się ich szczęśliwym posiadaczem, dzięki przebywającej na wakacjach w USA koleżance.

#131 BLOG O MODZIE MĘSKIEJ/ MEN's FASHION BLOG

t2

Dziś prezentuje outfit w stylu miejskim. Inspiracją dla tego zestawu była koszulka, wygrana w konkursie organizowanym przez #SOULEVER. Zestawiłem ją z ponadczosową, skórzaną ramoneską. Jednak by nie był to typowy prosty basic'owy zestaw, zdecydowałem się na warstwy.

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates